Nõrkvoolusüsteemide hooldusteenus

Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi hooldus

Automaatne tulekahjusignalisatsioonisüsteem on ainuke turvasüsteem, mille hooldus on siseministri määrusega reguleeritud ning on kohustuslik.

Vastavalt määrusele on hoone omanikul kohustus  tagada ATS-i regulaarne hooldus, mida saab teostada vastavat MTR registreeringut omav ettevõte või isik. ATS-i regulaarne hooldus teostatakse kord kvartalis. Alarmest OÜ omab vajalikke MTR registreeringuid, et paigaldada ja hooldada automaatseid tulekahjusignalisatsioonisüsteeme.

Turvasüsteemide hooldus

Kuigi turvasüsteem ja selle koostisosad “ei liigu”, on nende hooldusel sama suur tähtsus kui iga teisegi tehnikaseadme puhul. Arvatavasti ei soovi keegi saada üllatuse osaliseks, mille võivad põhjustada seadmete seisukorrast tulenevad valehäired või mis veelgi hullem – häiresignaali puudumine ohu korral.

Alarmest OÜ pakub hooldust kõikidele turvasüsteemidele. Hooldustööde pakett sõltub iga objekti turvasüsteemist ning selles kasutatavatest seadmetest. Väiksemate süsteemide puhul võib osutuda piisavaks valveandurite puhastamine ja keskseadme kontroll üks kord aastas, suuremate ja keerulisemate süsteemide puhul sellest aga kindlasti ei piisa. Mida keerulisem on turvasüsteem, seda tähelepanelikumalt tuleb jälgida süsteemi korrasolekut, sest piisab ühest puhastamata valveandurist ja investeering turvasüsteemi võib osutuda kasutuks.

Tagamaks hooldustööde ja paigalduse kõrget taset on meie juhtivad insenerid läbinud koolitusi meie partnerite juures (Siemens, Schrack Seconet, STA Tehniks OÜ jm.).

Küsi lisainformatsiooni

    adminNõrkvoolusüsteemide hooldusteenus