Lääne-Tallinna Keskhaigla uus ortopeedia osakond

postitatud: 27. veebruar 2015

Alarmest OÜ lõpetas nõrkvoolusüsteemide paigaldustööd Lääne–Tallinna Keskhaigla uues ortopeedia osakonnas Paldiski mnt. 68.

Muude nõrkvoolusüsteemide kõrval paigaldati uus adresseeritud digitaalne tulekahjusignalisatsioonisüsteem, mis laienes osaliselt kogu Lääne-Tallinna Keskhaigla hoonete kompleksile. Eesmärk oli asendada olemasolev süsteem osaliselt Austria firma Schrack Seconet toodetud kvaliteetse adresseeritud süsteemiga, et tõsta turvalisuse taset. Süsteem on varustatud lisaks tavapärasele keskseadmele ka operatiivset ülevaatlikust tõstva graafikaprogrammiga. Süsteemi andurite eripäraks on asjaolu, et tootja ei kasuta eraldi temperatuuri- või suitsuandureid või viimaste kombinatsiooni. vaid anduri tüüp valitakse programmeerimise teel. Selline lähenemine hoiab kokku kliendi ekspluatatsioonikulusid ning  võimaldab operatiivselt ilma lisakuludeta muuta ruumide funktsioone anduri programmis.

Lisaks tarniti ja  paigaldati osakonda digitaalne ning patsientidele mugav õekutsesüsteem Visocall IP, mis toodetud samuti firmas Schrack Seconet. Nimetatud süsteem on kastutusel kogu Lääne-Tallinna Keskhaiglas. Süsteem annab võimaluse operatiivselt suhelda mitte ainult patsiendi ja haigla personali vahel, vaid ka haigla enda töötajate vahel.

 Alarmesti partneriteks olid Lääne-Tallinna Keskhaigla haldusosakond ning peatöövõtjana Fund Ehitus OÜ.

Share this post:
adminLääne-Tallinna Keskhaigla uus ortopeedia osakond